Τα σημεία δωρεάν ελέγχου για νόσηση από κορωνοιό, από τον ΕΟΔΥ για αύριο 13/1.

1. Δ. Αμαρουσίου, Σταθμός ΗΣΑΠ Μαρούσι, 09:30-15:00

2. Δ. Φιλοθέης-Ψυχικού, Σπυροπούλειο πολιτιστικό Κέντρο, Ολυμπιονικών 206-208, Ν.Ψυχικό, παράδρομος Κηφισίας πριν τα φανάρια του Φάρου Ψυχικού, 09:30-15:00

3. Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00

4. Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

5. Δ. Κηφισιάς, Αγ. Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00

6. Δ. Μαγούλας, Δημοτικό Ιατρείο Μαγούλας, 11:00-17:00

7. Δ. Περιστερίου,Δημοτικά καταστήματα – γραφεία Ερυθρού Σταυρού έναντι της πλατείας Δημαρχείου -στάση «Μετρό Περιστέρι», 12:00-18:00

8. Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

9. Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης, Αίθουσα 1 ου ΚΑΠΗ Αλεξιουπόλεως 27, 14:00-20:00

10. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00-15:00

11. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο. Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00

12. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο,Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

13. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

14. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

15. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

16. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-‘Ανω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

17. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

18. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου),09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

19. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 12:00-19:00.

20. Δ. Θέρμης, ΚΑΠΗ Θέρμης, Ιασωνίδου 19, 09:30 – 15:00

21. Δ. Δέλτα, Συνεδριακό Κέντρο Σίνδου, Αλ. Παπάγου 7, 09:30-14:30

22. Δ. Λαγκαδά, Κέντρο Κοινότητας του δήμου Λαγκαδά, πλησίον δημαρχείου Λαγκαδά, 09:30 – 15:00.

23. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.

24. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.

25. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

26. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 13:00

27. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-14:30

28. Αιτωλοακαρνανία, κοινοτικό κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, 09:00-14:00

29. ‘Ανδρος, Κ.Υ ‘Ανδρου, 09:00 – 17:00

30. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, ‘Αργος, 09:00-15:00

31. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

32. Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-16:00

33. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-15:00

34. Αρκαδία, Λεωνίδιο (πλατεία), 9:30-12:30

35. Αρκαδία, Τυρός (πλατεία), 13:00-15:00

36. ‘Αρτα, Κέντρο Υγείας- ISO BOX, 09:00-15:00

37. ‘Αρτα, ISO BOX-Εκθεσιακό Κέντρο, 09:00-15:00

38. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

39. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας, Οίκημα Μάνας και Παιδί, Κλεισούρας 1, 09:00-15:00

40. Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-16:00

41. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, 9:00-15:00

42. Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30-13:45

43. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 09:00-15:30

44. Γρεβενά, Δημαρχείο Δεσκάτης, 09:30-11:30

45. Γρεβενά, Κεντρική Πλατεία Καρπερού, 12:30-13:30

46. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00

47. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

48. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00

49. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

50. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ , 08:00-13:00

51. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ , 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, όπισθεν 4ου Λυκείου,09:00-15:00

52. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-13.00

53. Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 09:00-15:00

54. Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 11:00-13:00

55. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00 – 17:00

56. Ηλεία, Κρέστενα, ΚΑΠΗ , 10:00-14:30

57. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, Ερμού 20, 09:00-14:30

58. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25. 09:00 -15:00

59. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

60. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00 – 15:00

61. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

62. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00

63. Ηράκλειο, Πολύκεντρο Μοιρών, Ισόγειο Δημαρχείου Μοιρών, 10:00-13:00

64. Ηράκλειο, Αγροτικό Ιατρείο Γουρνών, Δ. Χερσονήσου, 09:30-14:30

65. Θάσος, Κ.Υ Πρίνου, 08:00 – 14:00

66. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

67. Θεσπρωτία, Παλαιό Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

68. Ικαρία, Κ.Υ Εύδηλου, 09:00 – 17:00

69. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00

70. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00

71. Ιωάννινα, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, Τμήμα Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής, 11:00-14:00

72. Ιωάννινα, Δημαρχείο Κόνιτσας, 10:00-13:00

73. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

74. Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00

75. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00

76. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00 – 14:00

77. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

78. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 – 14:00

79. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

80. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Δημαρχείο, 08:00-10:00

81. Καρδίτσα,Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30

82. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12 13:00-15:00

83. Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30

84. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μάντζαρου 5, 09.00-14.30

85. Κέρκυρα, Κέντρο Υγείας Λευκίμμης, Λευκίμμη, 09:30-14:30

86. Κεφαλονιά, Ληξούρι, κλειστό γήπεδο, Στυλιανού Τυπάλδου 1, 08:00-16:00

87. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

88. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30

89. Κιλκίς, ‘Αγιος Πέτρος, ΚΑΠΗ-Φυσικοθεραπευτήριο 09:00-11:00

90. Κιλκίς, Πολύπετρο, Κοινοτικό Κατάστημα, 12:00-14:00

91. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00

92. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15- 15:15

93. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου,08:30-14:00

94. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κιάτου, Γ. Γεννηματά 2, 09:30-13:30

95. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-15:30

96. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 9:30- 16:30

97. Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00- 14:30

98. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο, 8:00-15:30

99. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 8:00-18:00

100. Λάρισα,Τύρναβος / Είσοδος Δημαρχείου, 8:00-12:00

101. Λάρισα, Αμπελώνας ΚΑΠΗ, 12:30-15:30

102. Λάρισα, Μύλο του Παππά, 8:00-15:30

103. Λάρισα, Δημαρχείο Νίκαιας, 9:00-12:00

104. Λάρισα, Κέντρο Υγείας Φαρσάλων, 9:00-12:00

105. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

106. Λασίθι, Δημοτική Αίθουσα Σητείας, Πλατεία Συντριβανίου, 10:00-14:00

107. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

108. Λέσβος, Πέτρα, 10:00-14:00

109. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση, 08:00-15:00

110. Λευκάδα, Μαρίνα, ανατολική παραλία, 11:00-12:00

111. Λήμνος, Μύρινα, Κινηματοθεατρο Μαρουλα, 08:45-14:45

112. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:30-15:30

113. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 09:00-15:00

114. Μαγνησία, ΚΤΕΛ Υπεραστικών Γραμμών Μαγνησίας,Σέκερη και Ζάχου,08:30-15:30

115. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα "Α. Κουμουνδούρος", 08:30 – 15:30

116. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Είσοδος Μεγάρου Χορού (Εκπαιδευτικοί / Μαθητές),12:30 – 19:30

117. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Παζάρι Αγίας Τριάδος, 08:30 – 13:30

118. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αντικάλαμος, Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου, 09:30-14:00

119. Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 7:30-14:30

120. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00

121. Πάρος, Πλατεία Νάουσας, 09:00-15:00

122. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-15:00

123. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως,08:00-15:30

124. Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών-Χατζηγιάννειο Κέντρο, 09:00-14:30

125. Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30

126. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09.00-14.00

127. Πρέβεζα, Δημαρχείο Λούρου, Λούρος Πρέβεζας, 09:00-12:00

128. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

129. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

130. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 09:00-14:00

131. Ροδόπη, Δημοτικό Κτίριο Βενιζέλου, Βενιζέλου 51, Κομοτηνή, 09:00 – 14:00

132. Ροδόπη, Σάπες, Βασιλείου Κουτουμάνη, 09:00 – 14:00

133. Ρόδος, Πλατεία Ηρώων Αρχαγγέλου, Αρχάγγελος, 09.00-14.30

134. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

135. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου 08:00-14:00

136. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου 08:15-14:00

137. Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30

138. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30

139. Σύρος, Αθλητικό Κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 09:00 – 14:00

140. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

141. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

142. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00

143. Τρίκαλα, Ε΄ Καπή, 10:00-15:30

144. Τρίκαλα, Πλατεία Οιχαλίας, 08:00-10:00

145. Τρίκαλα, Κέντρο Κοινότητας Γριζάνου, Φαρκαδόνα, 10:30-12:00

146. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00-15:00

147. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Κτίριο Β΄, 09:00-15:00

148. Φθιώτιδα, Παλιό Δημαρχείο Μακρακώμης, 09:00-13:00

149. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30

150. Φλώρινα, Αμύνταιο, Πλατεία Δ.Μάκρη 36 08:00 – 13:30

151. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο ‘Αμφισσας,08.00-14.00

152. Φωκίδα, Κυριακοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο Ιτέας,09.00-13.00

153. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

154. Χαλκιδική, Νέα Καλλικράτεια,Πλησίον Δημαρχείου, 09:00 – 15:00

155. Χαλκιδική, Προαύλιος Χώρος Κ.Υ.Κασσάνδρας 09:00 – 15:00

156. Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 16:30

157. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη , 09:30 – 14:00

158. Χίος, Πλατεία Βουνακίου 09:00-14:30

 

 
(Επισκέφθηκε 13 φορές, 1 επισκέψεις σήμερα)